7 груд. 2016 р.

Всеукраїнські змагання з баскетболу СОУ

ІІІ місще у м. Миколаєві!

Фінальний турнір Європейського баскетбольного тижня 2016 Спеціальної Олімпіади Європи/Євразії в Україні З 26 листопада по 4 грудня 2016 року традиційно пройшов Європейський баскетбольний тиждень Спеціальної Олімпіади.
Локальні змагання з баскетболу серед людей з відхиленнями у розумовому розвитку відбулися у 8 областях України за участю 900 баскетболістів СОУ. Команда з партнерського баскетболу КЗ «Молочанська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» ЗОР прийняла участь у Всеукраїнських змаганнях в рамках Європейського баскетбольного тижня Спеціальної Олімпіади Європи/Євразії та семінарі для 17 тренерів, які відбулися 28-29 листопада у м. Миколаєві за підтримки міської адміністрації, Фонду соціального захисту людей з інвалідністю, Федерації баскетболу України, Фундації Кока-Кола, Iris OBrien Foundation, Міжнародного жіночого клубу м. Києва та «МакДональдз Україна». У турнірі взяли участь 13 команд з 10 областей України. Виступ артистів на церемонії відкриття змагань додав учасникам святкового настрою, а потім на паркеті спортивного комплексу «Надія», кращої баскетбольної арени Миколаївської області, відбувалася справжня запекла боротьба, в результаті якої у другому дивізіоні перше місце дісталося команді Сумської області, друге – команді Херсонської області, третє – команді Черкаської обл. В І дивізіоні, де змагалися 5 команд в «Об’єднаному баскетболі» перемогу виборола команда Миколаєва, спеціальної  школи –інтернату  №2, друге місце зайняла команда з м. Дніпро і третє місце посіла команда Запорізької області - Молочанської школи-інтернату. Серед жіночих команд перше місце у команди Миколаєва (спеціальна школа-інтернат №2), друге у команди м. Дніпро, третє у команди Миколаєва (спеціальна школа-інтернат №3). Почесні гості нагородили призерів турніру кубками, медалями та дипломами. Одночасно, під час проведення змагань,СО України провела для всіх спортсменів обстеження за програмою «Здорові спортсмени», а 30 листопада СО України провела презентацію програми «Маленькі спортсмени» для 24 фахівців делегацій областей по роботі з маленькими дітьми та практичні заняття з елементами баскетболу для  маленьких спортсменів в Миколаївській спеціальній школі-інтернаті №2. Також в цей день відбулася показова гра з хокею на підлозі та флорбольний матч між командою Миколаївської школи-інтернату та командою з флорболу Спеціальної Олімпіади Молочанської школи-інтернату.